80% מהעסקים הקטנים בישראל יכנסו לתחום שירותי הענן תוך שלוש עד חמש שנים

עכבר המחשבים ששיתף
כנסו לקטגוריה המלאה לעוד שירותי ענן

"עסק שלא יעבור לשירותי הענן – לא ישרוד"

שירותי ענן – העתיד

בשוק המקומי, במדינת ישראל קיימים כחצי מיליון עסקים, 90%-95% הינם עסקים קטנים ובינוניים וכוללים עד 30 עובדים, במדינת ישראל נפתחים מידי שנה 50 אלף עסקים אך עם זאת נסגרים 40 אלף בתי עסק מידי שנה , השוק העסקי בו אנו נמצאים השתנה בשנים האחרונות והעסקים המושפעים והרגישים ביותר הינם העסקים הקטנים.

בשוק תחרותי , עסקים קטנים מחויבים לתת שירות מקצועי מהיר ואדיב, כדי לשרוד ,ובאותו הזמן, הם נאלצים לבצע את כלל משימות העסק בעצמם ,

שכן בשוק תחרותי , לעסקים קטנים בעיקר, סכנת הקיום מרחפת כל הזמן. בארגונים גדולים בהם קיים מנהל מחשוב וIT המרכז ומנהל את כלל פתרונות המחשוב של העסק, ובשוק הפרטי , ללקוחות פרטים יש מגוון עצום של אפליקציות עצמאיות לביצוע משימות ומטלות יום יומיות , בצורה מהירה ומידית , העסקים הקטנים צריכים לנהל את הצריכה והשירותים בעצמם.

07

למה לעבור לשירותי ענן?

עסקים קטנים לא משקיעים בתשתיות ובטכנולוגיה ממספר סיבות:

  • חוסר ידע
  • חוסר זמן
  • חוסר באמצעים להשקיע רכישות כבדות ויקרות
  • חוסר בכוח אדם

ולאורך כל הזמן העסק נמצא בתהליך הישרדות. תחום שירותי מחשוב ענן הוא בין התחומים עם קצב הגדילה והצמיחה הגדולים בשנים האחרונות , חברות תקשורת וIT רבות בארץ ובעולם כבר נכנסו לתחום הענן. בשנים האחרונות השוק העסקי השתנה כליל, ניידות, זמינות מיידית היא שם המשחק היום, עסק שלא יתאים עצמו לשינוי שמתחולל , יפסיד כסף רב, הזדמנויות , ואף עלול להיכחד.

06

עכבר המחשבים השיקה פלטפורמה עשירה בשירותים אשר עונים על כל הצרכים והדרישה של העסקים הקטנים בפלטפורמת הענן לעסקים קטנים ובינוניים במודל שלם לפי הצורך ( SaaS) ללא צורך בהשקעות וכסף רב , דבר המביא לחיסכון והתייעלות.

עכבר המחשבים קשובה לשוק וזיהתה צורך בקרב לקוחות קטנים ובינוניים לקבל כלים ויכולות שיאפשרו להם להיות מחוברים לעסק , לעובדים ולשוק, ולחזור להיות בשליטה על העסק מכל מקום ובכל זמן, מכל מכשיר.

כעת יכולים גם עסקים קטנים בחבילת שירותים מותאמת אישית לקבל סל שירותים שלם במקום אחד במחיר משתלם , כולל הטמעה, ליווי ותמיכה בעברית , ללא צורך בהשקעה של רכישות , הקמה ותחזוקה.