אודות עכבר המחשבים

עכבר המחשבים

עכבר המחשבים הינה חברה דינמית, יצירתית ומתפתחת, העוסקת בכל הקשור למתן שירותי מחשוב לסביבת העסקים המודרנית. שירותי החברה מיועדים לכל בעל עסק, ארגון או חברה, המעוניין לייעל, לשדרג ולשפר את ביצועי מערכות המחשוב העומדות לרשותו, וכל זאת תוך כדי התאמה אישית של שירותי המחשוב לצרכי בית העסק.

השירותים שלנו

כל אחד מהשירותים המוצעים על ידינו מיושמים באמצעות פתרונות מחשוב המותאמים לאופי המערכת העומדת לרשותכם ולאופי העסק אותו אתם מנהלים. בין יתר פתרונות המחשוב ואירוח בענן אותם אנו מעמידים לרשות לקוחותינו תמצאו: שירותי אירוח אתרים ורישום דומיינים- כולל אבטחת דומיין וניהול מלא, שירותי אירוח שרתים וירטואליים פרטיים (VPS), שירותי דוא"ל עסקיים מנוהלים (EXCHANGE), מגוון נרחב של פתרונות מחשוב מתקדמים, שירותי מרכזיות לעסקים בענן, מתן פתרונות סינון ואבטחה לדוא"ל, מתן פתרונות בתחום אבטחת המידע, שירותי ניהול שרתים ומחשבי קצה, שירותי ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית ועוד.

מי אנחנו

אנחנו בחברת עכבר המחשבים מודעים היטב לחשיבותן של מערכות מחשוב תקינות ואיכותיות כחלק אינטגראלי מהצלחת העסק, וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון נרחב של שירותי מחשוב מסביב לשעון, 24 שעות ביממה -7 ימים בשבוע.

חשוב שתדעו- כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ואמין המוענק על ידי צוות טכנאים מוכשר ומוסמך המחזיק ברשותו תעודות הסמכה מקצועיות מטעם הספקים המובילים ביותר בתחום טכנולוגיית ה-IT. בנוסף, אנו מקפידים על מתן שירות ויחס אישי לכל לקוח!

שירותי מחשוב בהתאמה אישית

המוטו העסקי המלווה את כל הפעילות השוטפת שלנו הוא: מתן שירותי מחשוב בהתאמה אישית לצורך יישום מוטו זה, אנחנו בחברת עכבר המחשבים פיתחנו עבורכם את שיטת ה-"תכנית הטכנולוגית". שיטת עבודה זו, מאפשרת לנו לייעל ולמקד את צרכי המחשוב של כל בית עסק בנפרד, וכפועל יוצא מכך, להוביל לשיפור ביצועי מערכות המחשוב בהתאם לצרכי בית העסק.
שיטת ה-"תכנית הטכנולוגית" המונהגת בעכבר המחשבים מיושמת כבר על ידי מספר רב של בתי עסק, חברות וארגונים הנהנים מהרבה יותר ביצועי מחשב בהתאמה אישית. זה הזמן להכיר מקרוב את עקרונות השיטה וליהנות מכל היתרונות!